POPRODEJNÍ PÉČE.

MINI Service & Accessories

SERVIS & PŘÍSLUŠENSTVÍ.

SVĚŘTE STAROST O SVÉ MINI NÁM.

Naši servisní experti díky svým zkušenostem, výcviku a technologiím se o Vaše MINI postarají s nejvyšší kvalitou a profesionalitou. Používají výhradně Originální díly MINI, které dokonale pasují na Vaše MINI. Díky tomu Vaše MINI zůstane v nejlepší formě. Navíc, když bude Vaše MINI potřebovat prohlídku nebo údržbu, jsme zde, abychom Vám pomohli.

SERVIS.

NABÍDKY MINI SERVISU

NABÍDKY SERVISU.

Ať už jde o sezónní prohlídku, výměnu oleje nebo opravu, naše atraktivní servisní nabídky připraví Vaše MINI na všechny výzvy a zajistí bezmezné potěšení z jízdy.

MINI SERVICE INCLUSIVE

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Díky této all-inclusive servisní nabídce se již nemusíte bát neočekávaných výdajů. Jednorázovou platbou si zajistíte nejlepší možný servis pro Vaše MINI.

INSPEKCE A ÚDRŽBA

INSPEKCE & ÚDRŽBA.

Naši servisní experti znají Vaše MINI do posledního šroubku. Zásluhou nejmodernějšího vybavení a dalekosáhlých zkušeností dokáží rozpoznat i nejmenší odchylku a okamžitě vědí, jak ji napravit.

PŘÍSLUŠENSTVÍ JOHN COOPER WORKS.

MINI John Cooper Works

JOHN COOPER WORKS.

Nejvýkonnější verze v portfoliu MINI: Ukažte s pomocí příslušenství John Cooper Works pro Vaše MINI světu množství Vašich endorfinů.

Teasers

MINI LIFESTYLE KOLEKCE

LIFESTYLE.

Produkty z lifestylové kolekce MINI ukážete své spojení se značkou také v běžném životě.

Infotainment

INFOTAINMENT.

Zásluhou infotainmentových systémů MINI Vám nic neuteče. Prohlédněte si dokonalá a stylová řešení systémů pro zábavu, komunikaci a navigaci.

TELEFON:
E-mail: Adresa:
PRODEJ:
+420 810 701 101
SERVIS:
+420 810 018 801
INFO@RENOCAR.CZ
ŘÍPSKÁ 5C
62700 BRNO - SLATINA